Slider1
slider2

Kleding-, boeken- en platenmarkt (40 jaar) nog steeds succesvol

HELVOIRT – 19 maart 2022. Wat waren de bezoekers en organisaties weer blij toen op zaterdag 19 maart om 10.00 uur de deur open ging voor de 79e Kleding-, boeken- en platenmarkt in Helvoirt.

Een markt zonder beperkingen, geen mondkapjes, 1,5 meter en richtingaanwijzers, maar gezellig met z’n allen lekker snuffelen tussen de duizenden artikelen. Gratis naar binnen, kopje koffie erbij en honderden euro’s besparen met de aankoop van prachtige kleding, mooie vinylplaten, cd’s, dvd’s.Het bezoekersaantal wordt geschat op zeker 200. En als die allemaal wat meenemen kom je tot mooie opbrengsten. De Kledingmarkt had een opbrengst die sinds 2008 niet meer is behaald en de Boekenmarkt kan een mooie bedrag overmaken aan het Rode Kruis voor Oekraïne. De reacties van de bezoekers waren lovend, vooral de overzichtelijke markten waren zeer positief bevonden. De organisaties: Kledingmarkt door Harmonie Kunst Adelt en Boekenmarkt door Stichting Boekenmarkt zijn dik tevreden met de opbrengst. En het gaf hen een goed gevoel dat de duizenden verkochte artikelen een tweede leven krijgen, waarbij de kopers zich vaak gelukkig bij voelen. En daarom is het er al 40 jaar elk halfjaar zo gezellig op deze Helvoirtse markt. Wat wil je nog meer?Markt gemist? Jammer, dan zult u moeten wachten tot zaterdag 17 september. Dan is er weer een kans. Meteen noteren!

Nieuwe voorraad
Door de goede verkoop zijn de magazijnen weer wat leger geworden. Nieuwe aanvoer is dus welkom. Elke zaterdag tussen 10.00 en 12.00 uur kan er kleding, schoenen, tasjes, boeken, platen, cd’s, dvd’s geschonken worden..

Meer weten over de Kledingmarkt: 0411-641529/06-10826054. Meer weten over de Boekenmarkt: 0411-643018

Download onze gratis app

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *