Slider1

Keinderkupkesfestival 2021 in Helvoirt

HELVOIRT – 18 januari 2020. Het Keinderkupkesfestival 2021 (KKF 2021) is op zondag 7 februari 2021 in Keiespellersdurp Helvoirt.

Dat maakte de Stichting Openbaar Carnaval (SOC) bekend op de vrijdag gehouden Bonte Keiespellers Aovond (BKA). Vrijwilligers van het Keindercarnaval trekken de kar. In 2010 was voor het laatst het KKF in Keiespellersdurp Helvoirt.

Corine Pijnenburg en Marleen Poppelier mochten als vrijwilligsters in de schijnwerpers bij de aankondiging van het eerste evenement om geld in te zamelen voor het bekende en gewild evenement. De opbrengst van het koeienschijtfestijn 2020 gaat naar de organisatie van het Keinderkupkesfestival 2021 dat volgens presentator Peter Tuerlings veel geld en vrijwilligers nodig heeft.

Kavels Koe-schijten Uitverkocht

Per opbod werd het eerste kavel naar keuze van het schijtfestijn verkocht. Het leverde de eerste 85 euro op. Mitra Pijnenburg mag voor dat bedrag het eerste kavel kiezen.

Op zaterdagavond gingen er alle kavels uit. Ook gingen er twee uit voor 150 en 200 euro, waarvoor dank. Er komen nog meer acties om geld bij elkaar te krijgen. 

Het motto van het festival is: Kekt naor oe eige !

Van onze correspondent

Een bericht plaatsen, een mededeling doen, familiebericht doorgeven of verenigingsnieuws, dat kan bij HelvoirtNet. Tevens zijn wij altijd op zoek naar het laatste nieuws. (een foto en/of logo erbij maakt het vaak leuker). Mailen maar! nieuws@helvoirt.net

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *