





Ongeval nabij kruispunt Helvoirt
HELVOIRT – 15 maart 2020. Een fietser is gistermiddag behoorlijk onderuit gegaan nabij de stoplichten.
De man, een wielrenner, is rond de klok van 13.00 uur gevallen met zijn fiets. Hij kwam van de richting Haaren naar het kruispunt toe gefietst.
Waarschijnlijk is hij op de witte wegmarkering streep (oversteek met de Dijk)terecht gekomen, uitgegleden en vervolgens onder een aanhangwagen geschoven die daar stil stond om over te steken. Hierbij heeft hij zwaar letsel opgelopen aan zijn gezicht.
Een ambulance heeft hem overgebracht naar het ziekenhuis.
Bron/foto: Bart Meesters
Een bericht plaatsen, een mededeling doen, familiebericht doorgeven of verenigingsnieuws, dat kan bij HelvoirtNet. Tevens zijn wij altijd op zoek naar het laatste nieuws. (een foto en/of logo erbij maakt het vaak leuker). Mailen maar! nieuws@helvoirt.net