Slider1
slider2

Helvoirtse vlag op de Noordkaap.

Door Kees en Annet Eijkemans

HELVOIRT/NOORDKAAP 9 juli 2022. We zijn er, na 39 dagen en 4142 km zijn we aangekomen op de Noordkaap.

Na ons verblijf in Lapland zijn bij Utsjoki de grens overgegaan en Noorwegen binnen gereden. En in Karasjok aangekomen een Sami dorp.

Sami zijn de oorspronkelijke bewoners van Lapland.

Daarna via de Noordkaaptunnel, 6,9 km lang en 212 meter onder de zeespiegel aan gekomen in Skarvag.Het noordelijkste gelegen vissersdorp van de wereld en 13 km van de Noordkaap.

Noordkaap, zelfde kleuren als de Helvoirtse vlag

Het was wachten op wat mooi weer, maar vandaag was het zover op naar de Noordkaap.
En met de Helvoirtse vlag in de hand op de foto. Doel bereikt. Bijzonder voor ons om met de Helvoirtse vlag rond te lopen. Verschillende keren aangesproken op, wher does the flag. Ik op mijn beste Engels. ”The vlag is form Helvoirt”.
Ja, met de vlag van Helvoirt krijg je overal contact.

Maandag beginnen we aan de terug reis via de Noorse kust. Tijdens de afdaling van de Noordkaap komen nog een Brabantse tegen.
Nellie Lenssen uit Oirschot helemaal alleen. Op de fiets vanuit Brabant naar de Noordkaap. Petje af hoor.

Annet en Nellie Lensen.

Download onze gratis app

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Truus Eijkemans , 11 juli 2022 @ 11:35

    wat een mooie vacantie ik heb van de foto’s genoten.nu de terugweg daar zal je ook wel weer van alles meemaken. Nog een goede reis. Je moeder.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *