Slider1
slider2

Geef uw stem aan Te Voet Te Veld

HELVOIRT –  23 september 2019     Van 27 september tot en met 10 oktober worden leden van de Rabobank in de gelegenheid gesteld te stemmen op doelen van verenigingen en instanties tijdens de Rabo ClubSupport.

Als u lid bent van de Rabobank Hart van Brabant ontvangt u binnenkort een stemkaart en kunt u 5 stemmen uitbrengen op uw favoriete clubs/instanties, waarvan maximaal twee op dezelfde club/instantie (bijv. Te Voet Te Veld). Dat kan tot en met 10 oktober via:    www.rabobank.nl/hartvanbrabant

Te Voet Te Veld is een jaarlijkse winterwandeling op de zondag tussen Kerstmis en Oudjaar. Dit jaar is dat zondag 29 december en het is de negenendertigste dat deze tocht wordt gelopen. De start- en finishplaats is bij Harmoniezaal De Notenkraker, Kastanjelaan 12, Helvoirt, tussen 12.00-13.30 uur. Afstanden 4, 9 en 12 kilometer.

Het batig saldo van de winterwandeltocht Te Voet Te Veld komt elk jaar geheel ten goede aan een goed doel. Voor 2019 is gekozen voor de Hulphond.

Te Voet Te Veld hoopt dit jaar een stevig handje te kunnen toesteken en is ervan overtuigd dat alle inspanning goed besteed is en dat de opbrengst van de wandeltocht een goed doel zal dienen.

Met de financiële ondersteuning van de Rabo ClubSupport hoopt Stichting Te Voet Te Veld in staat gesteld te worden om met posters, vlaggen, flyers en ander promotiemateriaal extra publiciteit te geven aan haar actie en goede doelen. Het kan het wandelen, de baten en dus de goede doelen alleen maar ten goede komen.

Daarom vragen wij uw stem (of liever nog 2 stemmen) te geven aan Te Voet Te Veld.

Een bericht plaatsen, een mededeling doen, familiebericht doorgeven of verenigingsnieuws, dat kan bij HelvoirtNet. Tevens zijn wij altijd op zoek naar het laatste nieuws. (een foto en/of logo erbij maakt het vaak leuker). Mailen maar! nieuws@helvoirt.net

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *