Thema-avond bij De Heeren
HELVOIRT – 5 november 2021.Ā Afgelopen vrijdag vond bij Brasserie De Heeren een geslaagde theateravond plaats.
De gasten genoten van een heerlijk samengesteld diner en werden tussendoor 2 keer welkom geheten in de tot theater omgedoopte Trappist. Bart de Rijk bracht een geweldige show waar de gasten van genoten. Joery en zijn keukenbrigade lieten de gasten genieten van een voorproefje van de nieuwe kaart. Het was een geslaagde avond met smakelijk vermaak! Wordt vervolgd!
Elke laatste vrijdag van de maand organiseert Brasserie De Heeren een thema-avond. Vrijdag 26 november is het thema; āwildā.
Kaarten voor deze avond zijn te koop in de Brasserie!
Fotoās Bart Meesters
Een bericht plaatsen, een mededeling doen, familiebericht doorgeven of verenigingsnieuws, dat kan bij HelvoirtNet. Tevens zijn wij altijd op zoek naar het laatste nieuws. (een foto en/of logo erbij maakt het vaak leuker). Mailen maar! nieuws@helvoirt.net