





Nieuwe dagbesteding ‘Heerlijk Bij Ons’ opent deuren in Cromvoirt
Open dag zondag 23 maart

CROMVOIRT – 20 februari 2025. Vanaf maart 2025 kunnen ouderen met (beginnende) dementie en eenzaamheid terecht bij ‘Heerlijk Bij Ons’, een nieuwe, kleinschalige dagbesteding in het dorpshuis The Battle Axe in Cromvoirt.
Met persoonlijke aandacht, een warme sfeer en een vleugje humor, biedt ‘Heerlijk Bij Ons’ een plek waar mensen zich echt thuis voelen.
Onderscheidend door warmte en flexibiliteit
Wat ‘Heerlijk Bij Ons’ uniek maakt, zijn de ruime openingstijden (van 11.00 tot 18.15 uur) en de mogelijkheid om samen te genieten van een verse avondmaaltijd. Niet alleen de deelnemers, maar ook hun mantelzorgers of partners zijn welkom om aan te schuiven. De dagbesteding richt zich niet alleen op ontspanning en structuur, maar ook op het creëren van waardevolle sociale contacten.
Vanuit passie voor ouderenzorg
De oprichters, Britt en Nancy, hebben jarenlange ervaring in de zorg en startten deze dagbesteding vanuit hun hart: “We zagen van dichtbij hoeveel ouderen behoefte hebben aan een fijne, gezellige plek waar ze zichzelf kunnen zijn. Daarom hebben we ‘Heerlijk Bij Ons’ opgericht – een plek waar mensen met een glimlach naar binnen én naar buiten gaan.”
Open dag en aanmelding
De open dag vindt plaats op zondag 23 maart 2025 van 14.15 uur tot 17.00 uur. Geïnteresseerden, mantelzorgers en zorgprofessionals zijn van harte welkom om kennis te maken. Meer informatie is te vinden op www.heerlijkbijons.nl of via info@heerlijkbijons.nl / 06-5711 0230.
Wilt u alvast persoonlijk kennismaken? Neem dan gerust contact met ons op om een afspraak in te plannen.