Slider1
slider2

Hoe onze hersenen veranderen als we in beweging zijn

HELVOIRT – 22 januari 2019. Wandelen verbetert je humeur, stimuleert je creatieve vermogens en met name probleemoplossend vermogen. Beweging zorgt voor de aanmaak van nieuwe hersencellen en verbindingen en een verbeterde bloedvoorziening in de hersenen.

Blijf actief, minimaal een half uur per dag actief bewegen is een  gezond steven voor lichaam en geest. Meer informatie en tips in de folder Hersenen en beweging van de Hersenstichting

1 op de 4

Een op de vier Nederlanders ( Helvoirtenaren ) heeft een hersenaandoening. Deze aandoeningen hebben een enorme impact op de persoon en de omgeving. Door een hersenaandoening raak je vaak jezelf kwijt. Alles wat zo vanzelfsprekend lijkt, kan zomaar voorbij zijn.

Daarom wandelaars gezocht voor de Hersenstichting van 28 januari t/m 2 februari, die met een collectebus door de volgende straten willen lopen:

  • Antoon v. Duinkerkenstraat, Biestakkerstraat, Louis de Bourbonstraat en Poirterstraat
  • De Schutsboom, Dkt v.d. Hoekstraat, Dkt v Oirschotstraat 
  • Broekwal en Vogelkers
  • wijk Den Hoek
  • wijk Distelberg

Als je een of 2 avonden wil lopen, voor dit doel, neem dan contact op met Gerrie v.d. Brand, telnr; 06-27 52 41 96. Enne collecteren loont wel, de opbrengst groeit nog elk jaar.

De Hersenstichting zet alles op alles om hersenen gezond te houden, hersenaandoeningen te genezen en patiëntenzorg te verbeteren. Door het geven van voorlichting, onderzoek en het uitvoeren van vernieuwende projecten.

Een bericht plaatsen, een mededeling doen, familiebericht doorgeven of verenigingsnieuws, dat kan bij HelvoirtNet. Tevens zijn wij altijd op zoek naar het laatste nieuws. (een foto en/of logo erbij maakt het vaak leuker). Mailen maar! nieuws@helvoirt.net

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *