





Sunny Sunday Jazz
HELVOIRT – 31 augustus 2020. Nu de zomer voorbij is en met voldoende corona maatregelen, gaan we weer van start met een maandelijks optreden van de jazzband Sunny swing.
In de grote zaal van Hotel & Brasserie De Guldenberg, Guldenberg 12 te Helvoirt van 15.30 uur tot 17.30 uur op zondag 13 september en daarna op elke tweede zondag van de maand.
Anders dan vorig seizoen kan er, vanwege het corona protocol, voorlopig niet gedanst worden en dient men vooraf te reserveren omdat er slechts plaats is voor een 45-tal bezoekers.
Reserveren kan via info@guldenberg.nl U kunt ook op zondag zonder reservering komen maar hierbij geldt wel het principe: vol = vol. In een gezellige sfeer veilig luisteren naar dixieland muziek.
Er is voldoende parkeergelegenheid en de toegang is gratis.
Een bericht plaatsen, een mededeling doen, familiebericht doorgeven of verenigingsnieuws, dat kan bij HelvoirtNet. Tevens zijn wij altijd op zoek naar het laatste nieuws. (een foto en/of logo erbij maakt het vaak leuker). Mailen maar! nieuws@helvoirt.net







