Slider1
slider2

Samen Slim Rijden – doe je mee?

HELVOIRT – 23 augustus 2019. We genieten nog van het zomerweer, maar bereiden ons ook al voor op meer onstuimige herfstdagen. We pakken dan wat vaker de auto. Het initiatief Samen Slim Rijden Helvoirt biedt alle inwoners van Helvoirt een duurzaam alternatief voor hun (tweede) auto.

De samenwerking met Vereniging 55+ wordt met een jaar verlengd. Dat is goed nieuws. Vrijwilligers van V55+ vervoeren ouderen van-deur-tot-deur in de elektrische BMW’s van OnzeAuto. Met ondersteuning van Gemeente Haaren kunnen we dat vanaf deze zomer aanbieden voor € 5 per maand en € 0,30 per kilometer met een minimale ritprijs van € 5. V55+ leden krijgen nog eens € 0,05 korting op de kilometerprijs. Geïnteresseerd? Neem contact op met Jan Tielemans via j.tielemans48@gmail.com

Maar eigenlijk kunnen alle inwoners van Helvoirt deze elektrische auto’s gebruiken. En daarmee bijdragen aan een de duurzaamheid van ons dorp. Vanaf € 5 per maand en € 4,25 per uur kun je al gebruik maken van de inmiddels bekende blauwe BMW’s. Voor meer informatie, zie http://helvoirt.samenslimrijden.nu of geef je naam en adres door via samenslimrijden@onzeauto.com. Dan nemen wij contact met je op.

Marcel Kloprogge

OnzeAuto

Een bericht plaatsen, een mededeling doen, familiebericht doorgeven of verenigingsnieuws, dat kan bij HelvoirtNet. Tevens zijn wij altijd op zoek naar het laatste nieuws. (een foto en/of logo erbij maakt het vaak leuker). Mailen maar! nieuws@helvoirt.net

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *