Slider1

Overlast reden voor hekwerk bij PLUS

HELVOIRT – 6 februari 2026. Aanleiding voor het afsluiten van de parkeerplaats van PLUS met een hekwerk is de overlast die in de avonduren en ’s nachts wordt ondervonden.

Volgens ondernemer Stefan Ammerlaan blijkt uit gesprekken met buren van de supermarkt dat er in de avond- en nachtelijke uren “veel gespookt” wordt. “Auto’s die langs elkaar staan om iets aan elkaar te overhandigen, rondjes rijden, afsnijden, afval over de schutting gooien, grofvuil of huisraad (oude stoelen) achter het pand achterlaten”, meldt Ammerlaan desgevraagd. “Geen leuke dingen, voor onze buurtbewoners niet, voor ons niet.”
De supermarktondernemer zegt verder “het belangrijk te vinden om goed contact te hebben met onze buren en de buurt waarin wij ondernemen.”
Het hekwerk werd medio januari aan beide kanten van de parkeerplaats geplaatst.

Ammerlaan meldt dat hij van plan is om het hekwerk “in het voorjaar te vergroenen door bijvoorbeeld hedera of een andere klimplant eroverheen te laten groeien”.

Door: Peter Corvers

HelvoirtNet is ook te volgen op onze socials:

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *