





Naar verwachting zijn ze na het weekend klaar.
De rioolpersleiding onder de N65 ter hoogte van Helvoirt is lek en moet worden gerepareerd. Dat doet Waterschap De Dommel sinds vandaag, donderdagavond 7 mei. Tijdens de werkzaamheden is het tankstation Esso langs de N65 tijdelijk afgesloten.
Wat is er aan de hand?
Onder de N65 ligt een rioolpersleiding op ongeveer 4,5 meter diepte. Door deze leiding gaat het rioolwater van Helvoirt naar het gemeentelijk riool van Haaren. Deze leiding is beschadigd en moet worden vervangen. Om de leiding te kunnen repareren, is het nodig om grondwater weg te pompen naar een sloot naast de N65.
Het rioolstelsel kan het afvalwater uit Helvoirt tijdelijk opslaan. De persleiding is ongeveer één dag buiten gebruik. Zo proberen we te voorkomen dat het riool overbelast raakt.
Tankstation tijdelijk dicht
De rioolpersleiding ligt ter hoogte van tankstation Esso. Om de leiding veilig te kunnen repareren, gaat de Esso vanaf donderdagavond tijdelijk dicht. De werkzaamheden zijn naar verwachting na het weekend klaar.
Overlast
Omwonenden worden vandaag geïnformeerd over de werkzaamheden. We doen ons best om de overlast zo beperkt mogelijk te houden.
HelvoirtNet is ook te volgen op onze socials:








