Slider1
slider2

Kerstavond Open Kerk geannuleerd

HELVOIRT – 16 december 2020. Met grote spijt deelt Open Kerk Helvoirt u mede dat er besloten is om de beide vieringen van Kerstavond op 24 december 2020 om 17.00 uur en 19.00 uur niet te laten doorgaan.

Dit besluit is genomen na de afgekondigde lockdown eerder deze week. Op 16 december heeft de regering de dringende oproep gedaan om geen fysieke kerkdiensten te houden met Kerstmis. Ook de bisschoppen hebben verzocht om geen fysieke Kerstvieringen te houden. De Protestantse Gemeente, eigenaar van het kerkgebouw, heeft om deze redenen besloten dit gebouw begrijpelijkerwijze niet open te stellen.

Gelukkig is de viering voor kerstavond zo goed als klaar. Open Kerk doet er alles aan om op 24 december 2020 om 19.00 uur via onze website (www.openkerkhelvoirt.nl) als luisterviering aan te bieden.

Ondanks alles wenst Open Kerk u en de uwen een Zalig Kerstmis en een goed 2021. Zorg goed voor elkaar en blijf gezond!

Stichting Open Kerk Helvoirt

Een bericht plaatsen, een mededeling doen, familiebericht doorgeven of verenigingsnieuws, dat kan bij HelvoirtNet. Tevens zijn wij altijd op zoek naar het laatste nieuws. (een foto en/of logo erbij maakt het vaak leuker). Mailen maar! nieuws@helvoirt.net

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *