





Inbraak bij v/d Loo Groente en Fruit + video









HELVOIRT – 20 augustus 2021. Afgelopen nacht hebben drie inbrekers op een honds brutale manier de kluis van de groenteboer gejat.
Via een klein raampje, aan de achterkant van het pand, zijn ze vannacht, tussen 01.53 en 03.16 uur, bezig geweest om de kluis mee te nemen. De kluis kon niet door het kapotte raam aan de achterkant en dus is er aan de voorkant in de winkeldeur met tegels een gat gemaakt zodat de criminelen de kluis alsnog mee konden nemen.
Marty baalt van de situatie maar is toch blij met de hulp en reacties die hij van alle kanten ontvangt na dit trieste gebeuren. Ook vertelde hij tegen HelvoirtNet dat er meteen een Helvoirts bedrijf kwam om de de ruit te vervangen zelfs een klant kwam langs om een cake te bezorgen. Zo gaat dat in Helvoirt
Momenteel doet de politie onderzoek en worden er camerabeelden veilig gesteld. Heeft u iets gezien neem dan contact op met de politie 0900 8844.
Bron: HelvoirtNet foto Bart Meesters
LEES HET LAATSTE NIEUWS OVER HELVOIRT/VUGHT EN CROMVOIRT HIER (premiumvrij)
Een bericht plaatsen, een mededeling doen, familiebericht doorgeven of verenigingsnieuws, dat kan bij HelvoirtNet. Tevens zijn wij altijd op zoek naar het laatste nieuws. (een foto en/of logo erbij maakt het vaak leuker). Mailen maar! nieuws@helvoirt.net