Slider1
slider2

Bericht uit JBZ: Stijging in besmettingen

HELVOIRT/DEN BOSCH – 15 december 2020. Sinds begin december stijgt het aantal besmettingen met corona in Noord-Brabant weer. Ook in het Jeroen Bosch Ziekenhuis stijgt sindsdien het aantal opnames van patiënten met corona.

We kunnen daardoor nog steeds minder reguliere zorg bieden. Dat is heel vervelend voor onze patiënten. Sommige van hen horen nu opnieuw dat hun operatie moet worden uitgesteld.

Deze tijd is voor iedereen zwaar. Zeker nu er nieuwe, verscherpte maatregelen zijn afgekondigd. Het is moeilijk om de moed er in te houden. Toch vragen wij u vol te houden. Samen moeten we er alles aan doen om verdere verspreiding van het coronavirus te stoppen.

In de tussentijd doet het Jeroen Bosch Ziekenhuis er alles aan om de zorg die echt niet kan wachten te blijven geven. Dat geldt voor patiënten met en zonder corona. Maakt u zich zorgen om uw gezondheid, neem dan wel contact op met uw huisarts.

Een bericht plaatsen, een mededeling doen, familiebericht doorgeven of verenigingsnieuws, dat kan bij HelvoirtNet. Tevens zijn wij altijd op zoek naar het laatste nieuws. (een foto en/of logo erbij maakt het vaak leuker). Mailen maar! nieuws@helvoirt.net

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *