Slider1
slider2

Basisschool Franciscus bestaat 100 jaar.

Foto Kees Wittenbols/Breda archief: 8 juli 2013

BIEZENMORTEL – 11 november 2021. Op 3 december 2021 bestaat de Franciscusschool precies te zijn 100 jaar.

We gaan dit met de leerlingen vieren middels een schoolfeestdag en voor iedereen die belangstelling heeft middels een tentoonstelling die (op afspraak) in december te zien zal zijn.

Zelf hebben we nog oude tastbare herinneringen die we u willen laten zien, Heemcentrum ‘t Schoor en de Wichelroede lenen ons materialen uit, maar wellicht zijn er nog grootouders, ouders en oud-leerlingen die zelf ook nog leuke dingen, spullen, herinneringen, foto’s of zelfs materialen uit hun oude basisschooltijd hebben. Alles wordt gemerkt zodat de rechtmatige eigenaar deze ook weer terug krijgt. Foto’s willen we digitaliseren en krijgt men die voor de tentoonstelling al retour.

Verder zijn we op zoek naar grote houten schotten of prikborden waarop we de tijdlijnen kunnen presenteren, evenals enkele vitrinekasten voor fragiele spulletjes.

Tineke van de Pas en Michelle Bosmans zijn de contactpersonen die de tentoonstelling gaan organiseren.  Contact opnemen kan via mail: 100jaarbsfranciscus@gmail.com

Een bericht plaatsen, een mededeling doen, familiebericht doorgeven of verenigingsnieuws, dat kan bij HelvoirtNet. Tevens zijn wij altijd op zoek naar het laatste nieuws. (een foto en/of logo erbij maakt het vaak leuker). Mailen maar! nieuws@helvoirt.net

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *