Slider1

Bericht van De Keizer

Lieve gasten, vrienden en iedereen die De Keizer een warm hart toedraagt,
Na bijna 10 jaar De Keizer Helvoirt is het moment gekomen om een ontzettend moeilijke beslissing met jullie te delen. Ik trek de stekker uit de keizer. Alleen al het opschrijven van deze woorden voelt onwerkelijk.

Bijna 10 jaar lang is De Keizer een enorm belangrijk onderdeel van mijn leven geweest. Het was niet zomaar mijn werk of mijn zaak. Het was een groot deel van mijn leven. In al die jaren heb ik samen met jullie ontzettend veel meegemaakt. Er is gelachen, gefeest, gedanst, gevierd en soms ook een traantje gelaten. We hebben verjaardagen, bruiloften, feestavonden en talloze andere bijzondere momenten mogen verzorgen. En bovenal hebben we heel veel mensen mogen ontmoeten. Dat zijn herinneringen die ik voor altijd bij me zal dragen.

Maar de afgelopen jaren is er veel veranderd. De kosten zijn enorm toegenomen, het wordt steeds moeilijker om voldoende personeel te vinden en tegelijkertijd zien we de klandizie teruglopen. Ook de maatschappij is veranderd en daarmee de manier waarop mensen uitgaan en hun vrije tijd besteden.

Ik heb de afgelopen tijd veel nagedacht over de toekomst. Natuurlijk heb ik gezocht naar mogelijkheden om door te gaan. Want na bijna 10 jaar geef je niet zomaar iets op waar je zoveel tijd, energie en liefde in hebt gestoken. Maar soms moet je ook eerlijk zijn tegen jezelf, De rek is eruit. En hoe moeilijk het ook is, ik heb besloten dat het tijd is om de stekker er uit te trekken.

Ik kijk met ontzettend veel trots en dankbaarheid terug op bijna 10 jaar De Keizer. Dankbaar voor alle gasten die keer op keer bij ons binnenkwamen. Voor de mensen die De Keizer hun tweede huiskamer noemden. Voor alle medewerkers, oud-medewerkers, vrienden, familie, leveranciers en iedereen die op welke manier dan ook heeft bijgedragen.

Bedankt voor de mooie tijd! Rik van de Loo

HelvoirtNet is ook te volgen op onze socials:

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Thomas , 4 november 2026 @ 16:09

    Bedankt Rik, voor al je inzet om in ons mooie dorp leuke feestjes te organiseren. Zal nooit meer vergeten dat ik de carpaccio voor mijn vrouw na de geboorte van ons eerste kindje niet hoefde af te rekenen. Of Het Afscheidsfeestje wat je samen met / voor ons georganiseerd hebt toen we stopten met onze carnavalswagens. Tekenend voor de Brabantse gemoedelijke sfeer die er altijd geweest is onder jouw bewind!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Share