[vc_row rt_row_background_width=”fullwidth” rt_row_content_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_height=”” rt_column_gaps=”” rt_row_shadows=”” rt_row_borders=”” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_layer=”” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][vc_single_image image=”43350″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][vc_column_text]Per 1 januari 2021 vormen de dorpen Helvoirt, Cromvoirt en Vught samen de gemeente Vught. Op allerlei domeinen worden er samenwerkingsmogelijkheden bekeken en wordt gezocht naar afstemming.
In navolging van de succesrijke nieuwssites Helvoirt.net en Haaren.nu is op 1-12-2018 de site www.vught.nu  gelanceerd. Ook vught.nu is een activiteit van de Stichting Helvoirtnet. Op dit moment telt de organisatie zo’n 21 medewerkers die zich op vrijwillige basis inzetten voor het leveren, produceren, fotograferen en redigeren van nieuws en informatie voor de betreffende dorpsgemeenschap.
Maatschappelijk leven / Verenigingsleven / Ondernemingsleven
Voor vught.nu is er geen commerciële achtergrond of noodzaak. De site komt er gewoon! De instandhouding vindt plaats vanuit vrijwillige inzet. Het plaatsen van algemene berichten is gratis. Gelet op de ervaringen met de andere sites zal blijken dat ook adverteerders geïnteresseerd raken in vught.nu. De middelen worden ingezet om de site draaiende te houden. Tot nu toe blijkt dit te lukken met verrassend lage financiële middelen.
Medewerkers gezocht
Iedereen kan meehelpen om ook de site www.vught.nu  tot een succes te maken. Dit geldt voor leveranciers van berichten als voor belangstellenden die teksten willen redigeren, foto’s willen leveren, columns willen schrijven …. Als van vught.nu op dezelfde wijze gebruik gemaakt gaat worden als van de andere sites dan zullen er al gauw duizenden bezoekers per dag worden geregistreerd. Van alle berichten wordt meteen een facebook- en een twitter-alert verzonden. Dat leidt bij opvallende berichten algauw tot pieken in de bezoekersranking.
Meedenken of meedoen? Mail naar nieuws@vught.nu[/vc_column_text][vc_widget_sidebar sidebar_id=”sidebar-4″][vc_message message_box_style=”3d”]Een bericht plaatsen, een mededeling doen, familiebericht doorgeven of verenigingsnieuws, dat kan bij HelvoirtNet. Tevens zijn wij altijd op zoek naar het laatste nieuws. (een foto en/of logo erbij maakt het vaak leuker). Mailen maar! nieuws@helvoirt.net[/vc_message][vc_column_text]
 
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *