Zondag 2 november voor aanvang van de wedstrijd v.v. Helvoirt-CHC wordt om 14.00 uur het nieuw panna veldje officieel in gebruik genomen.
Dit is een klein veldje met kunstgras en boarding wat nagenoeg geheel is mogelijk gemaakt door vrijwilligers, en giften in geld en goederen van bedrijven en sponsoren
Iedereen is daarbij van harte uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Het is tevens een mooie gelegenheid om daarna is een wedstrijd van ons eerste elftal te bekijken die het momenteel erg goed doen in de 2e klasse. Je kan lekker de sfeer komen proeven en wat gezellig bijpraten langs de kant met mensen uit je eigen dorp. Tevens is er na afloop van de wedstrijd van het eerste team een Deutsche Bier Mittag in de kantine van de voetbalclub. De kantine zal geheel in stijl zijn aangekleed, compleet met lange tafels en banken, pullen bier, braadworsten, enz. Groeten en misschien tot zondag op ons sportpark.
- Hoor en ruik je het ook?
- Raad van State corrigeert Bestemmingsplan buitengebied
- KAnjer Joyce
- Vrijdag 21 november top 2000 muziekbingo
- Kaarten te koop voor Sinterklaas en Pietenvoorstelling in HelvoirThuis
- Jaarlijkse Kerstactie voor Goede Doelen op 2College Durendael
- Amsterdamned II Premièreavond
- Repair Café Helvoirt







