Vrijdagmiddagborrel van D66 Vught
Komende vrijdag 12 mei is weer de tweede vrijdag van de maand. Dat betekent dat de Vughtse afdeling van D66 dan weer de maandelijkse vrijdagmiddagborrel organiseert in café De Getuige. Het is alweer de vijfde vrijdagmiddagborrel van 2017. Een ideale gelegenheid om kennis te maken met leden van het bestuur, wethouder Fons Potters, fractievoorzitter Dianne Schellekens of een van de andere leden van de fractie of steunfractie. Het is een laagdrempelige manier om kennis te maken met de mensen van D66 Vught. De borrel is er beslist niet alleen voor leden of sympathisanten van D66 of mensen die overwegen om lid te worden, maar zeker ook voor mensen uit Vught, Cromvoirt of Helvoirt die vragen heeft over actuele politieke kwesties.
De maandelijkse borrel is in café De Getuige aan het Marktveld 6 in Vught, vanaf 17.00 uur tot 19.00 uur. Uiteraard blijven de wekelijkse fractievergaderingen op de benedenverdieping in het raadhuis ook gewoon toegankelijk. Deze zijn vrijwel altijd op dinsdag, een enkele keer op maandagavond. Alle actuele data en tijdstippen staan op www.d66vught.nl/agenda. Bovendien zijn al onze raads- en commissieleden altijd direct benaderbaar. Niet alleen via telefoon of mail, maar ook via social media en What’s App.
Woensdag 10 mei, organiseert D66 een algemene ledenvergadering in D’n Bol aan het Marktveld 18 in Vught. Deze periodieke vergadering is in tegenstelling tot de vrijdagmiddagborrel wel alleen toegankelijk voor leden van D66.