Openingsmaand vol met sportieve en culinaire verrassingen

bAS VAN dOORNMet een nieuw logo, een nieuwe huisstijl, een overzichtelijke winkel met presentatie van al het moois dat er op fietsgebied te koop is en een smaakvol beletterde winkelgevel (inclusief bedrijfsbus) opent Bas van Doorn (32) op donderdag 1 september zijn fietsenzaak op de Vliedberg in Vlijmen. Deze complete metamorfose betekent dat het winkelpand van Kees van de Water wordt omgedoopt tot BAS VAN DOORN tweewielers. Sinds enkele jaren is de energieke Helvoirtenaar een bekend gezicht in de winkel en de werkplaats aan het Burg. van Houtplein (Vliedberg) te Vlijmen. Het werd tijd voor nieuw elan en voor een frisse aanpak. Om de klanten kennis te laten maken met het vernieuwde concept is er een feestelijke openingsmaand met aantrekkelijke aanbiedingen. Klantvriendelijkheid, service en kwaliteit staan voor de jonge ondernemer centraal.
Tijdens de septembermaand nodigt Van Doorn ieder van harte uit om zaken met hem te komen doen. Bij elke fiets die gekocht wordt, ontvangt de koper een gratis ANWB-servicepas ter waarde van € 45,00, een all-risks doorlopende fietsverzekering gedurende een jaar en een hogedrukpomp. Maar de kersverse ondernemer vindt dat de echte fietsliefhebber nog meer verdient. In samenwerking met restaurant De Bolle Keizer in Helvoirt laat hij kopers ook genieten van culinair plezier. Koop je een fiets vanaf € 600,00 dan ontvang je een dinercheque voor 2 personen en wie kiest voor een e-bike mag zelfs met 4 personen gaan genieten in het drukbezochte Helvoirtse restaurant van Maud Hustin.
Fietsen is gezond en trendy
Leren fietsen is in Nederland een vanzelfsprekende zaak. Ieder heeft wel enkele kinderfietsen ‘versleten’ alvorens men met de fiets naar ‘de grote school’ gaat. De e-bike zorgt ervoor dat leeftijd en afstand steeds minder een rol spelen om te kunnen genieten van de buitenlucht. En al wordt het fietsen een stuk makkelijker; e-biken zorgt er nog altijd voor dat je in beweging komt. Daarnaast blijft fietsen voor velen een goede manier om te sporten. Het aantal atb-routes (fietsen met mountainbikes) vormt voor sportievelingen een goede combinatie van inspanning en fietsfun. Ook de racefiets is nog altijd een populair artikel om ‘in shape’ te blijven.
Voor alle categorieën is er van alles te vinden in de winkel van Bas. Het uitgebreide aanbod accessoires maakt het mogelijk het fietsen tot een heel persoonlijke beleving te maken.
Wie alvast een digitaal kijkje wil nemen kan terecht op www.basvandoorntweewielers.nl.

AAA reactie

8 Comments

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Monique de kok , 30 augustus 2016 @ 22:15

    Super bas! Heel veel succes!

  • Huub , 30 augustus 2016 @ 22:35

    Bas,
    Proficiat en veel succes! Dat gaat zeker lukken.

  • gerdien v overdijk , 31 augustus 2016 @ 12:57

    Gefeliciteerd Bas en heel veel succes.

  • gerdien v overdijk , 31 augustus 2016 @ 12:59

    Gefeliciteerd Bas en heel veel succes.

  • Dianne van Nes , 31 augustus 2016 @ 20:18

    Bas proficiat en heel veel succes!

  • Jeanine Heijmans , 1 september 2016 @ 07:22

    Gefeliciteerd Bas! Veel succes!

  • Jos ( koelkast ) en Ans van Leeuwen , 1 september 2016 @ 20:18

    Gefeliciteerd Bas, heel veel succes !

  • Hans klerks , 2 september 2016 @ 07:17

    Hartelijk gefeliciteerd basje

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *