[vc_row rt_row_background_width=”fullwidth” rt_row_content_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_height=”” rt_column_gaps=”” rt_row_shadows=”” rt_row_borders=”” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_layer=”” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][vc_single_image image=”38929″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][vc_column_text]VUGHT – De snelweg A65 van Den Bosch naar Tilburg is tot drie uur zondagmiddag afgesloten vanwege een brand. Een auto vloog in brand en de caravan die eraan vastzat, vatte ook vlam en brandde helemaal uit. In de auto zat een ouder echtpaar. De man en de vrouw raakten niet gewond.
Zij hebben veel pech, omdat ze juist onderweg waren naar hun vakantiebestemming. Zij hadden ook fietsen bij zich. Die lijken niet ernstig beschadigd te zijn. In de caravan lagen twee gasflessen, die konden er wel op tijd uit worden gehaald. De brand woedde bij de spoorwegbrug bij Vught. Door het ongeluk loopt het verkeer in Vught helemaal vast en was er een file tot aan Helvoirt……..
Er is een verkeersomleiding ingesteld voor het verkeer richting Tilburg via de A2 en de A58. De A65 is afgesloten tot minimaal 15.00 uur, dit kan langer duren als de schade aan het asfalt duidelijker in beeld is.
Bron/foto’s: Bart Meesters[/vc_column_text][vc_single_image image=”38928″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][vc_video link=”https://youtu.be/MzaOs_kCyiI”][vc_single_image image=”38930″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][vc_single_image image=”38927″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][vc_widget_sidebar sidebar_id=”sidebar-4″][/vc_column][/vc_row]