[vc_row rt_row_background_width=”fullwidth” rt_row_content_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_height=”” rt_column_gaps=”” rt_row_shadows=”” rt_row_borders=”” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_layer=”” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][vc_single_image image=”35513″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]De gemeente Haaren houdt op dinsdag 3 april de Gespreksronde Opsplitsing gemeente Haaren in ons dorp Helvoirt op 3 april om 19.30 uur in het HelvoirThuis. Inloop vanaf 19.00 uur.
De gemeente beoogt hiermee draagvlak te creëren omdat u op deze bijeenkomst de gelegenheid wordt geboden mee te denken, uw mening te geven en voorstellen kunt doen m.b.t. de opsplitsing van de gemeente Haaren.
Tijdens deze bijeenkomst kunt u aangeven bij welke gemeente u wilt dat Helvoirt in 2021 aansluit.
Ook kunt u aangeven welke grenzen daarbij aangehouden zouden moeten worden.
De gemeente geeft de keuze uit de grenzen van 1996 en 1997 (toevoeging Biezenmortel); het verschil voor Helvoirt tussen 1996 en de huidige gemeentegrenzen is, dat een klein gedeelte ten zuiden van de Oude Bossche Baan nu Helvoirts is, waar het daarvoor Biezenmortel was.
Wat niet bij de voorstellen van de gemeente staat is, dat in 1996 Vught een strook ten noorden van de Esschebaan aan de gemeente Haaren heeft gegeven. Dat is toen toegevoegd aan dorp Esch; de mogelijke reden, dat een aantal mensen uit deze omgeving nu bij Vught wil aansluiten.
Hoe kunt u uw keuzes aangeven?
Door tijdens de gespreksavond een reactieformulier in te (laten) vullen;
• Door een brief te sturen naar de gemeente Haaren, Postbus 44, 5076 ZG Haaren;
• Door een mail te sturen naar gemeente@haaren.nl met als onderwerp begrenzingdorpen;
• Door op de site www.haaren.nl/toekomst meteen het reactieformulier in te vullen;
In de publicatie van de gemeente in De Meierij van 21 maart stond dat u het reactieformulier kon downloaden en dan naar de gemeente sturen.
Echter, het reactieformulier is niet te downloaden. Dit betekent o.a. dat degenen die niet op 3 april naar de gespreksronde (kunnen) gaan en niet over een computer (kunnen) beschikken alleen een brief kunnen schrijven naar de gemeente.
Het zou een goede geste van de gemeente zijn om te zorgen dat papieren reactieformulieren bijvoorbeeld in het HelvoirThuis de komende 2 weken beschikbaar zijn én ook te zorgen dat de formulieren te downloaden zijn.
Let op: Reacties kunt u slechts indienen tot en met 16 april 2018.
Belangengroep Toekomst Haaren
Dorp Helvoirt
Dorrith Zijdeveld[/vc_column_text][vc_widget_sidebar sidebar_id=”sidebar-4″][/vc_column][/vc_row]

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *