[vc_row rt_row_background_width=”fullwidth” rt_row_content_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_height=”” rt_column_gaps=”” rt_row_shadows=”” rt_row_borders=”” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_bg_layer=”” rt_bg_video_format=”self-hosted”][vc_column rt_bg_effect=”classic” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll”][vc_single_image image=”42071″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][vc_column_text]
Zaterdag 27 oktober
VUGHT – Stichting Fort Isabellakazerne organiseert tijdens de Nacht van de Nacht een gratis historische wandeling rondom Fort Isabella. Tijdens deze wandeling kun je onder begeleiding van een gids kennismaken met de monumentale vestingwallen rondom Fort Isabella.
Het gebied rondom Fort Isabella draagt tal van historische bijzonderheden. De gids informeert je tijdens het wandelen bijvoorbeeld over het beleg van ‘s-Hertogenbosch in 1629 waaraan stormaanvallen op deze vestingwallen voorafgingen. De executie van Franse inwoners van ‘s-Hertogenbosch in 1794 op de vestingwallen van Fort Isabella. Maar ook het schootsveld richting het Gement en de aanwezigheid van monumentale limietpalen worden toegelicht.
Aanmelden:
Geef je op door een e-mail te sturen naar stichting@fortisabellakazerne.nl met vermelding van je naam en het aantal personen dat deelneemt.
Na afloop is er nog voldoende tijd om onder het genot van een consumptie op te warmen bij de Osteria Ciao Bella.
Duur wandeling: circa 1 uur
Start wandeling: 21:00 uur
Strart- en eindpunt: Corps de Garde, het poortgebouw van het fort (met de kanonnen
Adres: Reutsedijk 7 in Vught.
Kleding: Stevige schoeisel en kleding aangepast aan het verwachte weer.
Kosten: Gratis[/vc_column_text][vc_widget_sidebar sidebar_id=”sidebar-4″][/vc_column][/vc_row]